Drama Tip
La Machine A Ecrire Et Autres R2 Nl (Dutch Subtitles) - Philibert, NicolasReleasedatum: 4 februari 2026
La machine à écrire van de Franse regisseur Nicolas Philibert is het slotstuk van zijn drieluik wat begon met Sur L’ Adamant en daarna Averroès & Rosa Parks over de Parijse psychiatrie. In dit laatste deel volgt Philibert een aantal personages uit deze films thuis en begeleidt doehet-zelvers naar de huizen van een aantal cliënten die plotseling geen raad meer weten met een huishoudelijk probleem, of een kapot apparaat.
Tijdens deze bezoekjes leren we de cliënten op een andere manier kennen. We zien ze in hun eigen omgeving, horen over hun hobby’s en we krijgen mee hoe ogenschijnlijk gewone spullen van groot belang zijn in hun dagelijks leven.
Regie: Nicolas Philibert
Kritieken:
★★★☆ ☆ "Een zo humaan mogelijk inkijkje." - De Volkskrant
★★★☆ ☆ “Mooi wordt de impact geïllustreerd van een kapotte schrijfmachine of een haperende cd-speler op het dagelijks leven van de patiënten. En hoe een helpende hand en vooral oprechte aandacht een wereld van verschil kunnen betekenen." - NRC
€ 14.99

Drama Tip Archief




